• Dodano 48,952 produktów
  • Napisano 186,743 opinii
  • 161,390 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Podkłady higieniczne do przewijania HAPPY Soft (Bella Baby)

4.5/5 na 19 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Bella Baby Happy Soft to jednorazowy podkład do przewijania o rozmiarach 60 x 90. Podkład ułatwia przewijanie dziecka. Wypełniony jest gąbką o grubości 2 mm. Podkłady do przewijania Bella Happy posiadają miękką, przyjemną w dotyku włókninę wierzchnią. Nie elektryzują się. Nie odparzają i nie drażnią skóry. Posiadają bardzo gruby wkład chłonny. Stanowi idealne zabezpieczenie w trakcie zmiany pieluszki zwłaszcza podczas spaceru lub podróży a także mogą być stosowane w łóżeczku dziecka jako dodatkowa ochrona pościeli. Rozmiary: 60 x 90 cm

Cena:

  • 10.00 szt 15.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika mama_emilkiUsunięty
2010-02-02

Opinie (19)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-06-02

Stosowałam kilka razy te podkłady

Gdy miała mi się urodzić córeczka zamówiłam przez internet wielką paczkę kosmetyków i innych "gadżetów" dla niemowlaka.Skuszona recenzjami innych rodziców zakupiłam też podkłady higieniczne do przewijania dla niemowlaków.Kupiłam kilka różnych rodzajów (i rozmiarów) rozmaitych firm.Przypadkiem kupiłam też kilka podkładów Happy.Byłam z nich bardzo zadowolona.Wiem,że niby są jednorazowe,ale używałam ich nawet kilkakrotnie tylko podkładając dziecku pupę przy przewijaniu,żeby zapobiec ewentualnym ubrudzeniom pościeli czy tapczanu.Potem gdy córeczka była troszkę większa i chciałam,żeby sobie poleżała na podłodze bez pampersa,też podkładałam Happy,aby dziecko nie osikało mi dywanu.Podkłady sprawdziły się rewelacyjnie.Są pokryte taką fajną mięciutkim tworzywem (ceratką) na zewnątrz,wewnątrz jest wkład ze sprasowaną watą.Jest to bardzo mięciutkie w dotyku,łatwo się składa i rozkłada.Ceratka jest w kolorze niebieskim z ładną zieloną żabką,miła dla oka.Podkład jest bardzo funkcjonalny:można używać na spacerze,do lekarza,do samochodu itp.Duży rozmiar podkładu zapewia komfort przewijania,mieści się na nim całe małe dziecko.Polecam wszystkim rodzicom.

ZALETY:

-funkcjonalne,praktyczne, -ma wiele zastosowań, -łatwo się składa i rozkłada, -nie przepuszcza na zewnątrz sików i kupki, -zapewnia dziecku czystość i higienę w czasie przewijania na spacerze,u znajomych,lekarza itp, -duży rozmiar, -niedrogie (zważywszy,że jedna sztuka może starczyć na kilka przewijań dziecka).

WADY:

-nie stwierdziłam.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Nożyczki, płatki, patyczki i inne akcesoria pielęgnacyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Nożyczki, płatki, patyczki i inne akcesoria pielęgnacyjne