Pas Bamboo (Belly Bandit)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Przedstawiamy nasz najlepiej sprzedający się produkt - Bamboo Belly Bandit®. Jest antybakteryjny, nie przyjmuje wilgoci, a materiał z którego jest wykonany - włókna bambusowe - są trzykrotnie bardziej wytrzymałe od bawełny. Bambus z którego wykonany jest pas uprawiany jest bez użycia pestycydów w uprawie ekologicznej. Jednocześnie jest on również jednym z najdelikatniejszych materiałów. Jeśli jesteś przyjazna naszej planecie, używając Bamboo Belly Bandit®, będziesz żyła zgodnie ze swoimi przekonaniami. Bamboo Belly Bandit® został stworzony dla Mam, które chcą żyć zgodnie z naturą, dla tzw “zielonych” Mam. Pas Bamboo Belly Bandit® jest ekologiczny, nowoczesny, delikatny i trwały. Na pewno Cię nie zawiedzie! Skład: zewnątrz: 95% włókna bambusa i 5% spandex, wnętrze: 92% poliester i 8% spandex.

Wskazówki przy dobieraniu rozmiaru:
- Jeśli kupujesz BellyBandit® kiedy jesteś jeszcze w ciąży, dodaj to wymiarów swojego brzuszka z przed ciąży  1 lub 2 rozmiary,
- W 8 miesiącu ciąży zdecydowana większość kobiet ma brzuszek rozmiarów takich, jaki będzie zaraz po porodzie. Zmierz brzuszek od punktu pępka dookoła – w tym miejscu zwykle obwód jest największy.
- Tuż przed porodem odejmij od wymiarów swojego brzuszka 7 do 12 centymetrów.
- Jeśli dopiero co urodziłaś po prostu zmierz brzuszek na poziomie pępka i wybierz odpowiedni rozmiar.

Każdy model Belly Bandit ma 15 centymetrowy rzep, dzięki któremu będziesz mogła regulować ucisk, zmniejszać go lub zwiększać tak, aby zawsze działał odpowiednio dobrze.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar:

Należy zmierzyć brzuch w jego najdłuższym obwodzie, który zwykle znajduje się na poziomie pępka. Przyłóż metr krawiecki do pępka i owić nim swoje ciało. Następnie na podstawie tabeli zamieszczonej na tej stronie dobierz odpowiedni rozmiar.

Co, jeśli chcę kupić BellyBandit a jestem jeszcze w ciąży?
Rekomendujemy dobór rozmiaru do wymiarów Twojego brzuszka w połowie 8 miesiąca ciąży. W zdecydowanej większości przypadków są one takie, jakie będą zaraz po urodzeniu.
Kolor: naturalny, czarny
Rozmiar: S, M, L, XL

 

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2012-02-15

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców