Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Espumisan 100, Lek przeciw wzdęciom (krople doustne) (Berlin Chemie)

5/5 na 31 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Espumisan 100 to lek przeciw wzdęciom, który zawiera wyższe stężenie symetykonu – 100 mg/ml. Preparat może być stosowany jako środek pomocniczy w kolkach jelitowych u niemowląt. Wyższe stężenie substancji czynnej sprawia, że niemowlę ma mniej płynu do połknięcia i łatwiej podać mu odpowiednią dawkę leku. 
Lek zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu, zawartych w masach pokarmowych i w śluzie przewodu pokarmowego, powodując ich pękanie. Dzięki temu uwolnione w ten sposób gazy mogą być wchłaniane przez ścianę jelita lub usuwane z przewodu pokarmowego w wyniku ruchów perystaltycznych jelit.
W przypadku pojawienia się nowych i (lub) uporczywych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny dolegliwości i ewentualnego zdiagnozowania choroby wymagającej zastosowania innego leczenia.
Substancją czynną leku Espumisan 100 mg/ml jest symetykon. 1 ml emulsji do stosowania doustnego zawiera 100 mg symetykonu. 
Inne składniki leku to: makrogolu stearynian, glicerolu monostearynian 40-55, kwas sorbinowy, sodu wodorotlenek (do dostosowania pH), acesulfam potasowy, sodu chlorek, sorbitol ciekły (niekrystalizujący) (E 420), karbomer, sodu cytrynian, aromat bananowy, woda oczyszczona.

Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 30.00 ml 22.00 zł
2016-11-28

Opinie (31)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zdrowie dzieci do 6. roku życia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zdrowie dzieci do 6. roku życia

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Krople na kolkę Bobotic marki Medana

Krople na kolkę Bobotic (Medana)

Preparaty na ko...

(1)
50.467289719626% kupi ponownie