Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Chusteczki nawilżane Dada. Różne rodzaje (Biedronka)

4/5 na 336 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Produkt posiada atest PZH oraz Pozytywną Opinię Instytutu "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka".
Wyjątkowo miękkie  i delikatne chusteczki, które nie drażniąc skóry, pomagają usuwać wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę Twojego dziecka czystą i świeżą.
Chusteczki nawilżane są specjalną emulsją, która w łagodny sposób pielęgnuje i nawilża skórę maleństwa wspomagając jej system ochronny.

  • Cena:
  • 72.00 szt 5.00 zł
2009-03-18

Opinie (336)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-20

Najlepsze chusteczki jakich używałam - idealne

Kupiłam te chusteczki przypadkiem w Biedronce,bo była promocja i nie żałuję.Próbowałam też innych chusteczek i te są zdecydowanie najlepsze.Są bardzo mokre,starczą 2 - 3 chusteczki aby wyczyścić porządnie tyłek.Pięknie pachną,nie podrażniają,są tanie zwłaszcza opakowanie promocyjne.Używam Dada Premium Sensitive - innych na razie nie próbowałam.Z tych chusteczek jestem bardzo zadowolona,są idealne dla mojego dziecka.

ZALETY:

-niska cena zwłaszcza opakowań promocyjnych - w Biedronce za 4 sztuki promocyjne 13 zł,zwykła cena 1 paczki to ok.5zł -bardzo mocno nawilżane -ładny zapach -nie uczulają,nie powodują podrażnień -bardzo wydajne

WADY:

nie zauważyłam

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt