Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bioderma, Kojący balsam emolientowy (Atoderm Intensive Baume) (Bioderma)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Kojący balsam emolientowy (Atoderm Intensive Baume) odbudowuje ochronną barierę skóry i zapobiega podrażnieniom. Dzięki biologicznemu działaniu, szybko redukuje swędzenie i potrzebę drapania. Balsam, wzbogacony o substancje kojące i oczyszczające, błyskawicznie łagodzi podrażnienia i trwale przywraca barierę ochronną skóry. Działanie to zawdzięcza dodatkowi unikalnego kompleksu Lipigenium® (zbudowanego z biolipidów, które naturalnie występują w naskórku), a także kompleksowi Skin Barrier Therapy®, który ogranicza czynniki zaostrzające stopień przesuszenia skóry oraz penetrację alergenów. 
Balsam emolientowy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej, zarówno twarzy, jak i ciała. Co bardzo ważne może być stosowany już od 1. dnia życia dziecka. Produkt jest bezzapachowy, nie zawiera parabenów, jest hipoalergiczny. Dostępny w aptekach w trzech opakowaniach:
500 ml (butelka z pompką) - sugerowana cena: 77 zł
200 ml (tubka) – sugerowana cena 52 zł
75 ml (tubka) - sugerowana cena 29 zł

Gdzie można kupić:

  • Cena:
  • 500.00 ml 0.00 zł
2016-09-15

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty