Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Błonnik z ananasem + CLA (Biogarden)

4/5 na 34 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Wspomagająco w procesie odchudzania. W szczególności w przypadku braku sukcesów w poprzednich programach odchudzających.Wskazany dla osób z nadwagą, prowadzących stacjonarny tryb życia, o małej aktywności ruchowej, odchudzających się, otyłych lub z tendencjami do zaparć.

Działanie    
Kompleks błonników roślinnych (pszeniczny, jabłkowy, owsiany) pęczniejąc powoduje uczucie sytości, poprawia perystaltykę jelit, zapobiega zaparciom, poprawia przemianę materii. Dodatek proszku ananasowego przyspiesza i potęguje efekt odchudzania. CLA (kwas linolowy) zwiększa spalanie tłuszczu, wyłącznie zapasów tłuszczowych zmagazynowanych w organizmie. Jest to preparat działający trójfazowo w procesie odchudzania.
Stosowanie    
Przed głównymi (3 x dziennie) posiłkami po 2 - 3 tabletki na 30 minut przed posiłkiem. Zalecane dawkowanie wynosi 6 do 10 tabletek dziennie.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-03-13

Opinie (34)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

nina
2011-11-24

Nie działa.

Witam. Ja zaczęłam już drugie opakowanie i nic. Waga ani ruszyła, a nawet trochę przytyłam. Nie wiem dlaczego , co robię źle. Proszę o opinie.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na odchudzanie

Producenci polecają

Top produkty