Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Dermedic Baby, Lipidowy krem barierowy Linum emolient (BIOGENED S.A.)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Lipidowy krem barierowy Linum Emolient marki Dermedic Baby jest polecany dzieciom od 1. dnia życia. To specjalistyczny preparat przeznaczony do pielęgnacji dzieci i niemowląt z problemem nadmiernej suchości skóry (do stosowania w miejscach szczególnie narażonych na podrażnienie), atopowym zapaleniem skóry (AZS), skłonnością do alergii lub objawami łuszczycy. Do stosowania zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dzięki formule emulsji "woda w oleju", krem natłuszcza skórę i zapobiega przeznaskórkowej utracie wody (TEWL). Ponadto zabezpiecza przed skutkami działania niskich temperatur, tworząc lipidową barierę ochronną. 
W skład kremu wchodzą m.in. sensiline, masło Shea, olej lniany, bogaty w kwasy omega-3, alantoina, d-panthenol. Preparat nie zawiera parabenów oraz barwników, jest hipoalergiczny.

  • Cena:
  • 50.00 g 29.00 zł
2015-10-20

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty