Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Dermedic Linum Emolient, Olejek do kąpieli emoliacyjnych (Biogened)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Olejek do kąpieli emoliacyjnych Dermedic Linum Emolient Plus Egzema firmy Biogened polecane jest do codziennej pielęgnacji skóry z różnymi rodzajami wyprysków (egzemy), w tym atopii, a także skóry bardzo suchej, również z objawami łuszczycy. Preparat można stosować u dzieci od 3. roku życia.
Odpowiednia kompozycja składników aktywnych delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej płaszcza hydrolipidowego. Preparat poprawia elastyczność naskórka, eliminuje uczucie dyskomfortu swędzącej, ściągniętej skóry, tworzy mleczną emulsję w połączeniu z wodą, wzmacnia barierę ochronną skóry, nie pozostawiając tłustego filmu.
Składniki aktywne:

Olej lniany z zawartymi w nim NNKT Omega-3, Omega-6, Omega-9,
Olej mineralny,
Witamina E.

Olej lniany, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3, Omega-6, Omega-9, łagodzi objawy egzemy, w tym świąd, suchość, szorstkość, napięcie, podrażnienia i mikrourazy naskórka. Przyspiesza jego regenerację i sprzyja równowadze jego mikrobiomu.
Olej mineralny wygładza skórę oraz dodatkowo przyspiesza wchłanianie składników aktywnych zawartych w preparacie.
Postać olejku w połączeniu z wodą tworzy mleczną emulsję, która nie tylko oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, ale także wzmacnia jej barierę ochronną, nie pozostawiając tłustego filmu.
Preparat nie zawiera mydła. Jest hypoalergiczny.
Cena za opakowanie 400 ml: 48 zł
Gdzie można kupić: sklep internetowy Dermedic

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-08-11

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Płyny i sole do kąpieli

Producenci polecają

Top produkty