• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

B.O.Z.Z., Śpiworek z wełny jagnięcej (B.O.Z.Z.)

5/5 na 8 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis:

Luksusowy śpiworek z futrzaną wyściółką z wełny jagnięcej skandynawskiej firmy B.O.Z.Z. wykonany jest z wiatro-, wodo- i śniegoodpornego nylonu, który zapewnia dziecku odpowiednie warunki podczas spacerów w zimowe dni. Śpiworek jest wyłożony najwyższej jakości jagnięcą wełną z Nowej Zelandii (Lambswool - wełna owcza z pierwszego strzyżenia młodej owcy. Jest niesłychanie miękka i ma wiele zastosowań.). Poza tym ma pięć otworów montażowych, które pozwalają dopasować go do każdego typu wózka. Antypoślizgowy materiał z tyłu zapobiega ześlizgnięciu się śpiworka z siedzenia spacerówki. Śpiworek dostępny jest zarówno w wersji z wełną z długim, jak i krótkim włosiem. Jest wygodny w czyszczeniu, można go prać w pralce na programie wełna w specjalnym płynie do wełny w 30 st. C. Długość: 95 cm, szerokość: 45 cm.

Cena:

  • 1.00 ml 550.00 zł
2017-12-11

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-03-12

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep online

Niesmowity

Niesamowity śpiworek - futerko utrzymuje temp ciala dziecko 37 C w kazdych warunkach. Łatwo się go montuje, ma antypośligowy tył dzięki czemu jak wkładam dziecko do wózka, to śpioworek mi nie zjezdza w dół. <3

ZALETY:

ciepło, naturaność, abtypoślizgowy tył

WADY:

BRAK

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków