• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

B.O.Z.Z., Śpiworek z wełny jagnięcej (B.O.Z.Z.)

5/5 na 8 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis:

Luksusowy śpiworek z futrzaną wyściółką z wełny jagnięcej skandynawskiej firmy B.O.Z.Z. wykonany jest z wiatro-, wodo- i śniegoodpornego nylonu, który zapewnia dziecku odpowiednie warunki podczas spacerów w zimowe dni. Śpiworek jest wyłożony najwyższej jakości jagnięcą wełną z Nowej Zelandii (Lambswool - wełna owcza z pierwszego strzyżenia młodej owcy. Jest niesłychanie miękka i ma wiele zastosowań.). Poza tym ma pięć otworów montażowych, które pozwalają dopasować go do każdego typu wózka. Antypoślizgowy materiał z tyłu zapobiega ześlizgnięciu się śpiworka z siedzenia spacerówki. Śpiworek dostępny jest zarówno w wersji z wełną z długim, jak i krótkim włosiem. Jest wygodny w czyszczeniu, można go prać w pralce na programie wełna w specjalnym płynie do wełny w 30 st. C. Długość: 95 cm, szerokość: 45 cm.

Cena:

  • 1.00 ml 550.00 zł
2017-12-11

Opinie (8)

WYBRANA OPINIA

2018-03-13

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep online

spiworek do wózka

Nie planowałam zakupu śpiworka, ale gdy odbierałam dostawke do wózka, wiedziałam że musze go mieć. Ciepły, świetnie wykonany, łatwo się rozpina. Syn chyba zadowolny. Nie musze ubierac go w grube, niewygodne spodnie zimowe czy buty. Zawsze gdy go wyjmuję z wózka jest ciepły.

ZALETY:

Ciepły, dobrze wykonany

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków