Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Braun, Depilator Silk-épil 7 Wet&Dry (Braun)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Depilator Silk-épil 7 Wet&Dry Braun usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, mierzące do 0,5 mm długości. Jest to możliwe, dzięki technologii Close-Grip – czyli 40 par pęset, które opracowano w taki sposób, aby zamykały się pod optymalnym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, skutecznie usuwając nawet najkrótsze z nich. Ten sposób depilacji zapewnia skórę gładką aż do 4 tygodni. 
Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry został stworzony specjalnie do depilacji w ciepłej wodzie. Ciepła woda odpręża i łagodzi. Ciepło poprawia krążenie i zwiększa komfort depilacji, czyniąc skórę mniej uwrażliwioną. Praktycznie nie sprawia bólu przy regularnym stosowaniu.
Sprzęt jest bezprzewodowy, więc można go również używać na sucho lub w wannie albo pod prysznicem. Działa na mokro i sucho - jest w 100% wodoodporny.
Depilator ma ruchomą głowicę, która może się wychylać 15 stopni w przód i w tył. Oznacza to, że lepiej dopasowuje się do kształtów ciała, zapewniając większy komfort i maksymalną dokładność. Zapewnia też optymalną pozycję pracy. 

Lampka Smartlight, zamontowana w produkcie, ułatwia kierowanie procesem depilacji, podświetlając nawet najcieńsze włoski, co zapobiega ich pominięciu. 
Depilator nie tylko usuwa zbędne owłosienie, ale również masuje skórę. Prędkość depilacji można dostosować do indywidualnych potrzeb: Prędkość 1 do najdelikatniejszej, a prędkość 2 do najskuteczniejszej depilacji.
W zestawie znajdziesz też soniczną szczoteczkę do oczyszczania twarzy. Biało-niebieska szczotka pozwala na dogłębny peeling skóry i pozwala na uniknięcie wrastających włosków 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Braun

  • Cena:
  • 1.00 ml 549.00 zł
2017-11-08

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Poduszki dla ciężarnych, kojce poduszki, rogale poduszki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Poduszki dla ciężarnych, kojce poduszki, rogale poduszki