Braun, Depilator Silk-expert 3 IPL (Braun)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Depilator Silk-expert 3 IPL Braun gwarantuje trwałe usunięcie widocznych włosów na twarzy i ciele. Wyposażony w unikalną technologię SensoAdapt™  depilator nieprzerwanie skanuje odcień skóry 80 razy na sekundę i dostosowuje siłę światła tak, by w bezpieczny sposób osiągnąć pożądany efekt. 
Depilator Silk-expert 3 IPL Braun oferuje najszybszą, nadającą się do użytku domowego technologię IPL, dzięki której spędzisz mniej czasu na pielęgnacji urody nie rezygnując jednocześnie z długotrwałego efektu gładkiej, promiennej skóry. 
Testy kliniczne pokazały, że po czterech, cotygodniowych zabiegach badani odnotowali znaczące spowolnienie odrastania włosków.
Urządzenie powstało z myślą o użytkownikach, którzy po raz pierwszy sięgają po technologię IPL do użytku domowego. Ma trzy tryby działania: normalny, delikatny i bardzo delikatny. 
W trybie normalnym depilator pracuje z największą mocą i dostosowuje się do odcieni skóry w każdym momencie. Działając w trybie delikatnym, depilator Braun Silk-expert dostosowuje się do różnych odcieni skóry równie szybko i skutecznie, jak w przypadku pracy w trybie normalnym – różnica polega na tym, że pracuje z mniejszą mocą.
Urządzenie umożliwia bezpieczną, delikatną depilację wrażliwych miejsc takich jak pachy i okolice bikini. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Braun

  • Cena:
  • 1.00 ml 1399.00 zł
2017-11-08

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców