• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,881 opinii
  • 159,807 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bright Starts, Aktywna mata i stolik (Bright Starts)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

W pierwszych miesiącach życia dziecko korzysta z maty leżąc na pleckach, oglądając zabawki, podejmuje pierwsze próby chwytania. Ciekawa jest również minimata umieszczona pomiędzy pałąkami. Kopiąc ją nóżkami, dziecko aktywuje panel grająco-świecący umieszczony powyżej. Muzykę i światło może również uruchomić osoba dorosła.
Górny panel ma możliwość ustawienia 20 minut ciągłej muzyki lub aktywowania wesołych dźwięków przez dziecko. Głośność muzyki można ustawić na cicho/głośno lub wyłączyć. 
W późniejszym okresie dziecko ćwiczy mięśnie brzuszka na specjalnej poduszce lub bez niej. Zarówno poduszka, jak i mata, mają dodatkowe pętelki do przyczepienia zabawek na kółeczkach. Można wykorzystać kółeczka znajdujące się w komplecie z matą. 
W zestawie jest 6 wesołych kółeczek. Poza tym dziecko ogląda i poznaje kolory oraz obrazki na macie. Bawi się wiszącymi zabawkami oraz aktywnym panelem z elementami do manipulacji, a także poznaje siebie dzięki możliwości oglądania buzi w bezpiecznym lusterku. 
Miniksiążeczka na panelu zachęci do pierwszych prób liczenia od 1-3 oraz poznania literek A,B,C oraz przekładania kart książeczki. Kółeczka do przesuwania oraz mały żółwik (obrotowa grzechotka z koralikami) zajmą zabawą każdego maluszka. 
Około 6 miesiąca życia dziecko podejmuje pierwsze próby siadania, aby zapewnić mu bezpieczeństwo można wykorzystać specjalną poduszkę do podparcia plecków. A gdy już będzie siedzieć stabilnie z pewnością zajmie się zabawą przy aktywnym stoliku. Aktywny stolik powstaje po złożeniu dwóch elementów świecąco-grającego z góry oraz z zabawkami na dole, które są przymocowane do maty podczas zabaw we wcześniejszych miesiącach życia. 

Na aktywnym stoliku jest wiele atrakcyjnych zabawek: 

przyciski w kształcie pszczółek aktywujące zabawne dźwięki, muzykę i światło, 
czerwone biedronki,
koła zębate do przekręcania,
grzechotkę z kółeczkami do przesuwania,
obrotowego żółwika z koralikami,
bezpieczne lusterko,
książeczkę z plastikowymi kartkami do przekładania, zapoznającą dziecko z cyferkami 1,2,3 i literami A,B,C. 

Dodatkowe zabawki dołączone do maty: 


pluszowa pszczoła z szeleszczącymi skrzydełkami i satynowymi wstążeczkami,
żabka z kółeczkami do przesuwania,
żółw grzechotka,
2 elastyczne gryzaczki pszczółki,
specjalna poduszka pod brzuszek,
6 plastikowych kółeczek do mocowania zabawek.

Cena:

  • 1.00 ml 250.00 zł
2015-09-14

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Maty edukacyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Maty edukacyjne