• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,773 opinii
  • 159,775 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bright Starts, Krzesełko Tęczowy Skoczek (Bright Starts)

4/5 na 4 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Krzesełko – skoczek w pięknych tęczowych kolorach zachęci do zabawy i z pewnością dostarczy wiele wrażeń i radości. Dzięki unikalnej, nowatorskiej konstrukcji krzesełko jest bardzo stabilne i bezpieczne dla dziecka. Zabawka rośnie z maluszkiem, gdyż posiada pięć stopni regulacji wysokości. Siedzisko obraca się o 360 stopni, dzięki czemu dziecko z łatwością dosięgnie każdą zabawkę. Krzesełko posiada wiele atrakcji:


kolorową stację muzyczną z barwnymi światełkami oraz trzema trybami pracy: wesołe melodyjki, minipianino, zabawne dźwięki, które nagradzają dziecko wesołymi tonami, kiedy tylko maluch rozpoczyna skakanie (stacja posiada regulację głośności);

dużą pluszową zabawkę – ludzika z rączkami w formie gryzaczków;

duże, bezpieczne lusterko, w którym będzie mógł obserwować swoją buźkę, nad lusterkiem znajduje się pałąk z koralikami i stworzonkiem do przesuwania;

trzy uchwyty do przymocowania zabawek oraz pętelki umożliwiające zawieszenie innych, ulubionych zabawek dziecka na kolorowych ramionach skoczka.

Poszczególne elementy krzesełka łatwo wyjąć i utrzymać w czystości. Siedzisko można prać w pralce. Krzesełko, dzięki niewielkim rozmiarom po złożeniu, łatwo przechować. Krzesełko przeznaczone jest dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia (do 76 cm wzrostu i 11 kg wagi). Wymagane 3 baterie 1,5 V (LR14) (nie są załączone). Wymiary zabawki: 81 x 79 x 74 cm. Wymiary krzesełka w opakowaniu ok. 79 x 57 x 25 cm. Waga: ok.10 kg.

Cena:

  • 1.00 ml 290.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne