Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Britax Holiday, Spacerówka (Britax/ Britax Romer)

0/5 na 1 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Spacerówka Britax Holiday to jedna z najlżejszych spacerówek na rynku - waży zaledwie 5 kilogramów. Wózek polecany jest dzieciom od 6. miesiąca życia do 3 lat (ważących maksymalnie 15 kg).
Wózek łatwo składa się do kompaktowych rozmiarów i stoi samodzielnie na kółkach. Po złożeniu, długość spacerówki to zaledwie 60 centymetrów, a szerokość 25,5 centymetra. Bez problemu zmieści się w każdym bagażniku, a także w luku bagażowym w samolocie czy w pociągu. Spacerówkę Britax Holiday można złożyć i rozłożyć jednym, energicznym ruchem za pomocą tylko jednej ręki! Dodatkowo wózek jest wyposażony w wygodny pasek, który pozwala zawiesić go sobie na ramieniu.
Spacerówka ma:

regulowany daszek z ochroną przeciwsłoneczną,
siedzisko z siatkowanymi panelami zapewniającymi dobrą wentylację;
łatwo dostępny koszyk, w którym zmieści się aż do 5 kilogramów;
amortyzowane i skrętne przednie kółka;
5-punktowe pasy z miękką nakładką, które łatwo dopasowują się do wzrostu dziecka, zapewniając maluchom w różnym wieku ten sam poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Wózek dostępny jest w 6 zestawach kolorystycznych
Cena: 755 zł
Gdzie można kupić: ewozki.eu

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-08-10

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Spacerówki

Producenci polecają

Top produkty