• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bidon ze składaną rurką 56/113 (Canpol babies)

3.5/5 na 38 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Praktyczny, kolorowy kubek z rurką przeznaczony jest dla dzieci powyżej 1-go roku życia, które opanowały umiejętność samodzielnego picia. Sprawdza się w podróży i na spacerze. Wymodelowany kształt oraz specjalne wypustki ułatwiają dziecku trzymanie kubka w rączkach. Ruchoma część nakrętki pozwala schować rurkę, kiedy dziecko nie pije z kubka.

Cena:

  • 370.00 ml 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (38)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-01-20

Poparzył, przecieka. Jest beznadziejny.

Beznadziejny kubek. Przestrzegam przed jego zakupem.
Po wlaniu gorącego napoju wielokrotnie mnie poparzył, bo gdy zamyka się nakrętkę i lekko potrząsa się nim, żeby rozmieszać płyn w środku, on dosłownie 'sika' silnym strumieniem z rurki na moje ręce i blat w kuchni. Jakieś dziwne ciśnienie się w nim wytwarza.

Do tego bidon okropnie przecieka. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to niekapek, ale mimo usilnych starań noszenia go w torbie w pozycji pionowej, gdzieś się lekko poprzechylał na boki i porozlewal zawartość wewnątrz torby. Koszmarnie niepraktyczny w domu, gdy dziecko samo po niego sięga i siłą faktu odłoży nie tak jak trzeba, czyli nie do pionu.

Kubek jest dla dzieci, które dużo piją na raz. Rurka jest zbyt krótka, wlanie małej ilości płynu, gwarantuje, że po przechyleniu bidona rurka będzie niezanurzona i dziecko się nie napije.

Czyszczenie? hmmm. Rurkę można wyjąć, ale jak ją od środka umyć? Córka próbowała pić z niego tylko wodę, nie wiem jak rurka wyglądałaby po piciu np. soków zagęszczanych z marchwi.

Jeśli już dziecko uwielbia pić z rurki i tylko tak chce pić, to lepiej kupić zwykłą 0,5 l. butelkę wody i zwykłą rurkę. Butelkę się zakręci, nie przecieknie, szczotką do butelek można ją umyć, a rurkę wyrzucić do kosza i wziąść nową.

My tak zrobiliśmy...

ZALETY:

może fajny pomysł

WADY:

niepraktyczna przecieka niemiłosiernie napój wylatuje pod ciśnieniem w momencie próby zamieszania trudna dezynfekcja zwłaszcza rurki

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki