• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Grzechotka Kolorowe Kulki 2/450 (Canpol babies)

4.5/5 na 30 recenzji
4,5
3% kupi ponownie

Opis:

Przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Różnorodne kształty i kolory zachęcają maluszka do ćwiczeń i zabawy, stymulując jego psychomotoryczny rozwój. Wprowadzają dziecko w świat dźwięku, ruchów i pięknych barw. Wykonane z trwałych, bezpiecznych materiałów, nie posiadają ostrych krawędzi.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-21

Opinie (30)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-02-16

Za tą cenę można kupić.

Również mieliśmy te grzechotki. Dokładnie tego hantelka z drugiego zdjęcia i kółko z serduszkami z trzeciego.
Jakość plastiku taka przeciętna, bez szaleństw. Kółko z serduszkami miało taką fakturę w prążki, te rowki bardzo ciężko było doczyścić, a hantelek od nowości sprawiał wrażenie jakby się miał zaraz rozpaść :) No ale fakt faktem - nie rozpadł się do tej pory :)
Grzechotki są rzeczywiście leciutkie, a tym samym idealne dla maluszków. Zresztą samą formę mają taką, że starszego dziecka po prostu nie zainteresują - przynajmniej te 2 rodzaje, które miałam. Grzechoczą cichutko - za to duży plus.

ZALETY:

Niedrogie, Lekkie, proste - dobre dla maluszka, Cichutko grzechoczą.

WADY:

Hantelek sprawiał wrażenie jakby miał się zaraz rozpaść ;) Faktura kółka z serduszkami cała w rowkach, trudno to było doczyścić. Ogólnie jakość plastiku w hantelku i kółeczku z serduszkami taka niespecjalna (chociaż na pewno nie można powiedzieć, że zła).

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Grzechotki i gryzaki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Grzechotki i gryzaki