• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,968 opinii
  • 161,636 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Grzechotka KULA (Canpol babies)

4.5/5 na 7 recenzji
4,5
14% kupi ponownie

Opis:

Łączy w sobie zalety gryzaczka i grzechotki, gdyż posiada miękkie części niosące ulgę ząbkującemu maluchowi. Bajecznie kolorowe, o różnych kształtach zachęcają do ćwiczeń, stymulują rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Specjalnie dobrane kształty są wygodne do uchwycenia i utrzymania w małych rączkach.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-21

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-07

Ukochana grzechotka córki.

Córeczka by mi nie wybaczyła gdybym nie zrecenzowała tej grzechotki :)
To była jej pierwsza i najukochańsza zabawka do rączki - do końca "epoki grzechotkowe"j. Przy czym miałyśmy zupełnie inny kolor - prawie jej nie poznałam :)
Ta grzechotka jest po prostu cudna. Ma duży uchwyt, odpowiedniej grubości, wygodny do trzymania. Jest na tyle lekka, że nawet 2-miesięczniak ładnie sobie nią obraca. Grzechocze optymalnie głośno. na rączce są osadzone takie 3 pierścienie, które w ogóle nie przeszkadzają w trzymaniu czy grzechotaniu - a dają frajdę w postaci możliwości "gmerania" przy nich.
Gdybym miała teraz drugie dziecko to ta grzechotka byłaby pierwszą, którą bym kupiła. Drugą byłby taki pluszowy granatowo-zielony piesek na kółeczku, też z Canpola.

ZALETY:

Optymalnie lekka, Duży, wygodny uchwyt o odpowiedniej szerokości, Grzechocze odpowiednio głośno (czyli cicho), Ma oponki przy którym można gmerać, Łatwa do utrzymania w czystości, Porządna i niezniszczalna.

WADY:

Brak :)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Grzechotki i gryzaki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Grzechotki i gryzaki