• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Jednorazowe majtki poporodowe (Canpol babies)

3/5 na 17 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Przewiewne i wygodne jednorazowe majtki poporodowe przeznaczone są do użytku w okresie połogu. Wykonane są z miękkich, delikatnych dla skóry włókien umożliwiających swobodny przepływ powietrza. Majtki pomagają utrzymać podkład higieniczny we właściwym miejscu. W pasie i pachwinach wykończone są delikatną nieuciskającą gumką. Każda sztuka zapakowana jest oddzielnie. W opakowaniu 5 sztuk.

Cena:

  • 5.00 szt 6.00 zł
2007-09-18

Opinie (17)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-03-25

omijać je szerokim łukiem.

NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE. Mama kupiła mi rozmiar L do szpitala. Kiedy urodziłam,rzecz jasna założyłam to "cudo". Mimo,że jestem szczupłej budowy i po porodzie też taka byłam majtki były za małe. Dziwnie się zakładały, musiałam sie na siłę wciągać. Dodatkowo gumki mnie obcierały oraz miałam obcierane przy kroczu co , po nacięciu jest naprawdę horrorem . Dodam,że używałam wkładek BELLA ,które są dość duże, i niestety te majtki nie spełniły moich oczekiwań.

ZALETY:

brak

WADY:

są za małe , obcierają ,cenowo drogie ,

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bielizna (majtki i biustonosze) dla ciężarnych

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Bielizna (majtki i biustonosze) dla ciężarnych