• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Książeczka zmieniająca kolor (Canpol babies)

4/5 na 13 recenzji
4,0
8% kupi ponownie

Opis:

Miękka książeczka z rysunkami zmieniającymi kolor pod wpływem wody. Efekt zmieniających się kolorów można uzyskać polewając rysunki wodą lub całkowicie wkładając książeczkę do wody. Wpływa na prawidłowy rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowo-słuchowej małego dziecka. Przeznaczona jest dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-22

Opinie (13)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-17

POLECAM SUPER KSIĄŻECZKA!!

Fajna książeczka, moja córcia ją uwielbia. Pod wpływem wilgoci obrazki na "stronach" z białych zmieniają się w kolorowe i nie trzeba przy tym jej bardzo moczyć, wystarczy, że dziecko ją weźmie do buzi, jak było w przypadku mojej ząbkującej córci. Piszcząca okładka to duży walor. Bezpieczna i tania książeczka dla maluchów. Bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, wystarczy umyć i wytrzeć, a obrazki szybko znów będą białe.

ZALETY:

Nadaje się nawet dla najmłodszych. Piszczyk z przodu. Bezpieczna do kąpieli i do zabawy na sucho. Niska cena. Łatwa w utrzymaniu czystości.

WADY:

Jak już dziecko raz się nią zabawi, to jej nie odda nikomu ;)

Filtruj:
Sortuj: