• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,968 opinii
  • 161,636 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Kubek antypoślizgowy, 2/100 (Canpol babies)

3/5 na 11 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Przeznaczony dla starszych dzieci. Wygodny uchwyt ułatwia utrzymanie lekkiego kubka w małej rączce. Antypoślizgowy spód chroni kubek przed przewróceniem. Barwne nadruki dodatkowo zachęcają maluszka do picia. Oferowany w kilku wersjach kolorystycznych.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (11)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-07-07

Tandeta okropna

Kubek dostaliśmy, bo sama ze wzgl. Na niechęć do firmy bym nie zakupila. Kubek dobrze trzyma się stolu czy innej nawierzchi ponieważ ma na spodzie gumke, nie ma możliwości żeby go przesunąć po stole. Jest raczej wygodny w trzymaniu dla malucha, który radzil sobie swietnie z piciem z niego, jednak bardzo krotko. Niestety po 2-3 myciu kubek popekal w zdloz. Tych pekniec było cale mnóstwo, mimo, ze nie miał kontaktu, ani z goraca woda, ani wrzątkiem. Jakosc plastiku wola wiec o pomste do nieba, bo kubek musiałam wyrzucić. Odkleila sie rowniez podczas mycia gumowa antyposlizgowa uszczelka.

WADY:

Fatalny plastik

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci