• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Kubek Niekapek Balonik 21/709 i 21/708 (Canpol babies)

3.5/5 na 7 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Kubek Niekapek nowej generacji przeznaczony jest do nauki samodzielnego picia w okresie przechodzenia od karmienia piersią lub butelką do picia z kubka/szklanki. Mały kubek o pojemności 125 ml jest wyposażony w miękki, biały, łatwy do ssania ustnik i przeznaczony dla dzieci powyżej 6-go miesiąca życia. Z kolei duży kubek o pojemności 250 ml jest wyposażony w twardszy ustnik w kolorze pistacjowym i przeznaczony dla dzieci powyżej 12-go miesiąca życia. Oba kubki posiadają specjalne uchwyty ułatwiające wygodne trzymanie kubka przez dziecko podczas picia. Specjalny System Niecieknący umożliwia wypływ płynu tylko na skutek ssania - w przypadku, gdy kubek zostanie upuszczony lub noszony w pozycji dnem do góry. Kubek Niekapek należy do Zintegrowanego Systemu do karmienia Balonik, którego wszystkie elementy pasują do siebie.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-12

kubek, który warto mieć....

idealny kubeczek dla malutkich rączek, jak dla nas doskonały, rączki są dobrze wyprofilowane, ustnik łatwy do umycia, butelka również łatwa do mycia. Zamiast ustnika może założyć smoczek, skala bardzo czytelna. Kubeczek idealny do samodzielnej nauki picia.

ZALETY:

idealny do nauki samodzielnego picia, rączki dobrze wyprofilowane, łatwy do utrzymania w czystości, przystępna cena,

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki