• Dodano 48,978 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,646 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Kubek Treningowy Balonik 21/703 i 21/701 (Canpol babies)

3.5/5 na 2 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Kubek Treningowy przeznaczony jest do nauki samodzielnego picia w okresie przechodzenia od karmienia piersią lub butelką do picia z kubka/szklanki. Mały kubek o pojemności 125 ml jest wyposażony w miękki, biały, łatwy do ssania ustnik i przeznaczony dla dzieci powyżej 6-go miesiąca życia. Z kolei duży kubek o pojemności 250 ml jest wyposażony w twardszy ustnik w kolorze pistacjowym i przeznaczony dla dzieci powyżej 12-go miesiąca życia. Oba kubki posiadają specjalne uchwyty ułatwiające wygodne trzymanie kubka przez dziecko podczas picia. Kubek Treningowy należy do Zintegrowanego Systemu do karmienia Balonik, którego wszystkie elementy pasują do siebie.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-18

do uzytku domowego ale nie na wyjście lub podróż

Kubeczek wygodny, łatwy do umycia, czego nie można powiedzieć o innych kubeczkach- szczególnie mam na myśli ustnik. Niewielki, wiec poręczny dla dziecka. Ale skąd nazwa niekapek? Przy upadku i odwróceniu kubka płyn swobodnie wypływa.

ZALETY:

poręczny i wygodny dla malucha, ustnik daje sie łatwo umyć, rozsądna cena

WADY:

płyn się wylewa przy odwróceniu i upadku kubka

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki