Laktator ręczny 9/200 (Canpol babies)

2.5/5 na 20 recenzji
2,5
15% kupi ponownie

Opis: Prosty laktator gruszkowy, który ściąga mleko wprost do butelki. Siła ssania zależy od intensywności naciskania gruszki oraz ręcznego dopuszczania powietrza przez zawór znajdujący się w korpusie laktatora. Przechowując mleko w lodówce lub zamrażarce masz pewność, że podczas Twojej nieobecności, dziecko otrzyma porcję naturalnego i zdrowego pokarmu. W zestawie z butelką plastikową 125ml, smoczkiem kauczukowym o przepływie wolnym, kapslem, nakrętką i dyskiem uszczelniającym.

  • Cena:
  • 125.00 ml 0.00 zł
2007-09-17

Opinie (20)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
gość
2010-09-19

Nawet najgorszemu wrogowi nie życzę

KOSZMARNY!
Używałam go przez tydzień, po czym kupiłam elektryczny. Obie ręce zajęte, odciąganie jest bardzo bolesne i mało skuteczne (40 min, żeby odciągnąć 100 ml! laktator elektryczny potrzebował 10 min), po dwóch dniach miałam tak obolałe mieśnie prawej ręki, że chciało mi się płakać, a po czterech dniach musiałam owinąć wylot taśmą samoprzylepną, bo przepuszczałą powietrze. Niewygodny, nakładka masująca ociekała mlekiem, a bez niej sutek wyciągał się do połowy pompki i bardzo bolał, nie da się regulować siły ssania, pompka działa jak chce. Trudny do mycia, odkształca się przy wyparzaniu, rozleciał mi się po 6 dniach ostatecznie i w samą porę, bo już miałam go wyrzucić przez okno.

ZALETY:

pozwala w pełni docenić zalety każdego innego laktatora, wyrabia prawy biceps jak u kulturysty i szybko rozpada się sam.

WADY:

Przez rok po użyciu jeszcze pojawia się w sennych koszmarach.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców