• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Łyżeczka z miękką końcówką (Canpol babies)

3.5/5 na 7 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Łyżeczka z miękką końcówką przeznaczona jest do butelek z szeroka szyjką i pojemników silikonowych. Posiada specjalnie wyprofilowany otworek, pozwalający na wyciek odpowiedniej porcji pokarmu. Szczególnie zalecamy stosowanie miękkiej łyżeczki w połączeniu z pojemnikami silikonowymi. W bardzo wygodny sposób można wówczas podawać pierwsze kaszki, zupki czy przeciery owocowo-warzywne. Po naciśnięciu pojemnika, odpowiednio odmierzona porcja np. kaszki znajduje się na łyżeczce. Po zwolnieniu nacisku kaszka samoistnie nie wycieka na łyżeczkę. Jest to bardzo wygodny i sterylny sposób karmienia. Nie ma już ryzyka, ze zupka z miseczki rozleje się na stół, ubranko dziecka czy podłogę.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2014-01-26

Dla mnie bomba!!!

Łyżeczkę zakupiliśmy w komplecie z silikonową butelką- za namową pediatry,który polecił nam takie rozwiązanie- nasza córeczka wypluwała smoczek nie chcąc pić z butelki płynnej kaszki ani soczku przy rozszerzaniu diety. Jedzenie łyżeczką ze "słoiczków" od początku szło nie źle, więc butelka z łyżeczką okazała się strzałem w10! Córeczka opróżnia butelkę w parę minut- naciskając na nią- płynny pokarm wypływa na łyżeczkę, poza tym w buzi dziecka można sprytnie wycisnąć dodatkową porcję. Karminie dziecka tą butelką jest łatwe, proste i przyjemne:)- no i drugą rękę mamy wolną. Butelka jest łatwa w czyszczeniu a do czyszczenia łyżeczki służy specjalna maleńka szczoteczka.

ZALETY:

Jw.

WADY:

Brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Butelki dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Butelki dla niemowląt