• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Majteczki bawełniane LUX (Canpol babies)

3.5/5 na 3 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Przeznaczone do podtrzymywania pieluszek tetrowych oraz jednorazowych wkładów pieluszkowych. LUX posiadają praktyczne i wygodne w użyciu zapięcia na rzepy. Zapięcia na zatrzaski uniemożliwiają zsunięcie się majteczek.Wykonane ze 100% bawełny i folii PEWA. Nie podrażniają delikatnej skóry Twojego dziecka. W opakowaniu po 1 szt.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-19

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-03-06

Warto

Zeźliłam się na pieluchy jednorazowe wszelkiej maści bo co jedne to bardziej śmierdzące, doszło do tego że nawet Pampersy mnie w tym temacie rozczarowały więc postanowiłam spróbować czegoś innego.
Używam majteczek bawełniano- ceratkowych od dwóch tygodni i złego słowa w ich temacie nie mogę napisać.
Majtasy dobrze podtrzymują tetrę, tak że nie przesuwa się i cały czas jest w tym samym miejscu nawet jeśli dziecko siada i próbuje raczkować.
Co najważniejsze, nam nie przeciekły, żadna "niespodzianka" nie wydostała się na zewnątrz jak to niejednokrotnie było z różnymi jednorazówkami.
Majty zapinane na zatrzaski, bardzo łatwo utrzymać w czystości, łatwo się spiera zabrudzenie.
Majty prane codziennie w pralce 60 stopni a mimo wszystko folia się nie odpruwa na szwach, są trwałe, nie defasonują się. Nie wiem jak na dłuższą metę, na razie wszystko ok mimo, że używane intensywnie.
Jedynie czego można się przyczepić to dość gruba folia więc raczej nie na lato, ale mimo wszystko dla mnie super:)

ZALETY:

- cena - ładne kolory - dobra jakość

WADY:

- dla mnie brak

Filtruj:
Sortuj: