• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,990 opinii
  • 161,672 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mata do zabawy z pozytywką Miś, 2/265 (Canpol babies)

3/5 na 12 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny, z ociepliną w środku. Wyposażona jest w różne elementy stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej dziecka np.: elementy dźwiękowe, części imitujące lusterka, kolorowe figurki itp. (w zależności od modelu maty). Kolorowe figurki po odpięciu mogą służyć jako grzechotki.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-21

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-05-24

Średniej jakości mata edukacyjna

Mata edukacyjna ( w moim przypadku lew) wykonana jest z dość dobrego gatunkowo materiału, nie ma problemu z jej praniem, niestety ocieplina jest strasznie cienka i nie ma możliwości położenia maty bezpośrednio na podłodze, ja bynajmniej nigdy nie zaryzykowałam, kładę ja na kocyk. Zabawki zawieszone na pałąkach, stanowią po odpięciu grzechotki, jednak naszego synka nigdy nie interesowały jakoś szczególnie. Zresztą uważam, że ich ilość jest po prostu nie wystarczająca, a plastikowy lew który jest jednym z elementów jest jako grzechotka zbyt głośny i jego poruszenie wywoływało płacz dziecka. System montowania elementów umożliwia jednak zastępowanie ich innymi, co stanowi plus, bo mogę z łatwością powiesić ulubioną grzechotkę mojego synka. Zaskakujący jest dla mnie fakt nazwania przez producenta piszczałki umieszczonej na nosie lwa pozytywką??? bo innego elementu nawet pozytywko-podobnego się nie doszukałam.

ZALETY:

żywa kolorystyka łatwość utrzymania w czystości możliwość zawieszania dowolnych elementów

WADY:

brak pozytywki o której jest mowa na opakowaniu!!! niewielka ilość elementów wiszących brak estetyki wykonania, mnóstwo nieobciętych nitek piszczałka umieszczona pod pleckami dziecka

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Maty edukacyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Maty edukacyjne