• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,695 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Młotek 2/891, Piłka 2/890 (Canpol babies)

3.5/5 na 30 recenzji
3,5
3% kupi ponownie

Opis:

Kolorowa, wykonana z miękkiego weluru, o różnych kształtach i wielkości zabawka zachęca maluszka do zabawy stymulującej jego prawidłowy rozwój. Dźwięki grzechotki uatrakcyjniają zabawę. Tkanina nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Przeznaczona dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Zabawkę łatwo utrzymać w czystości (przepis prania podany jest na wszywce). Oferowana w zestawach po 1 lub 2 sztuki.

Cena:

  • 1.00 szt 8.00 zł
2007-09-22

Opinie (30)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-15

sprawdzają się podczas raczkowania

dźwięki dzwoneczków bardzo przyciągają uwagę dziecka. uważam, że bardziej sprawdzają się te zabawki u dzieci juz siedzących, ponieważ taki leżący maluch po pierwsze - nie umie jeszcze uchwycić zabawki, po drugie - od razu bierze do buzi i ślini, co nie jest zbytnio higieniczne, ponieważ ślina wsiąka w miękki materiał pozostawiając zabawkę mokrą, a po praniu dzwoneczki w niektórch nie dzwonią.

ZALETY:

dźwięk dzwoneczka i kolory zabawek przyciągają uwagę dziecka

WADY:

zdarza się, że w niektórych po wypraniu nie dzwonią dzwoneczki

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Grzechotki i gryzaki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Grzechotki i gryzaki