• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Niecieknący twardy ustnik Balonik (Canpol babies)

3/5 na 3 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Niecieknący ustnik do butelek Zintegrowanego Systemu do Karmienia Balonik ułatwia naukę samodzielnego picia w okresie przechodzenia od karmienia piersią lub butelką do picia z kubka lub szklanki. Niecieknący ustnik dostępny jest w dwóch rodzajach: biały, miękki (dla dzieci powyżej 6-go miesiąca) zapobiegający podrażnianiu delikatnych dziąseł dziecka; pistacjowy, twardszy (dla dzieci powyżej 12-go miesiąca). Niecieknący ustnik umożliwia przekształcenie Kubka Treningowego i Butelki Balonik w Kubek Niekapek. Wszystkie produkty wchodzą w skład Zintegrowanego Systemu do Karmienia Balonik.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-18

Nie cieknie

Używalam i uzywam, a raczej moja corka miekkiegoustnika tej firmy. Pasuje dobutelki balonik i jak dla mnie jest w porzadku. Napewno nie cieknie nic, wykonanie tez jest porzadne, a i latwo z niego leci. Trochę sie odbarwia od soku ale z takiego materialu jest niestety zrobiony.

ZALETY:

-nie cieknie - miekki - latwośc używania

WADY:

- zabarwia sie

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Bidony dla dzieci, kubki dla dzieci, niekapki