• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Okrycie kąpielowe (Canpol babies)

4.5/5 na 8 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Praktyczne i delikatne dla skóry dziecka. Okrycie służy do otulenia Twojego malca po kąpieli. Luźny fason nie ogranicza i nie krępuje jego ruchów. Wszyty kapturek chroni mokrą głowę dziecka przed oziębieniem. Okrycie wykonane jest w 86% z bawełny, która doskonale wchłania resztki wody i w 14% z poliestru, który pozwala utrzymać ciepłotę ciała przez dłuższy czas. Dostępne w kilku kolorach. Wymiary okrycia 85cm x 95cm +/- 3%.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-19

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-03-10

Bardzo dobre okrycie kąpielowe

Okrycie kąpielowe Canpol służy nam już półtora roku, i do dnia dzisiejszego jest miękkie, kolory nie są sprane i spełnia ciągle swoją funkcję :)
Wygodne w użyciu dzięki kapturkowi oraz przez to, że frotte dobrze wchłania wilgoć.
Mam dwa takie ręczniczki z kapturkiem (zółty i zielony) i myślę, że są bardzo dobrze wykonane ... choć rozmiar mógłby być 100x100 to wtedy byłyby "na dłużej". ... mimo iż dziecko jest już dłuższe niż to okrycie i wystają stópki to ciągle używamy (choć mamy też inne okrycia).

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Ręczniki kąpielowe dla dzieci i okrycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Ręczniki kąpielowe dla dzieci i okrycia