• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Podgrzewacz UNIWERSALNY 9/271 (Canpol babies)

4/5 na 21 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Podgrzewacz Uniwersalny Canpol babies przystosowany jest do wszystkich rodzajów butelek dla niemowląt (także tych z szeroką szyjką) oraz słoiczków z gotowym jedzeniem. Posiada termostat, który umożliwia szybkie podgrzanie pokarmu. Dodatkowo utrzymuje temperaturę pokarmu, niezależnie od tego na jak długo pozostawisz go w podgrzewaczu. Podgrzewacz Uniwersalny zapewni Ci dostęp do ciepłego pokarmu zawsze, gdy tego potrzebujesz. Dodatkowo wyposażony jest w miseczkę do podgrzewania gęstego pokarmu, dwie łyżeczki do karmienia oraz podnośnik ułatwiający wkładanie i wyjmowanie naczyń o małej pojemności. Dostępny w trzech kolorach: niebieskim, granatowym i pomarańczowym.

Cena:

  • 1.00 szt 86.00 zł
2007-09-18

Opinie (21)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-06-02

SUPER PRODUKT

polecam!Super podgrzewacz!jest szybki i pasuje do wszystkich butelek m.in. do LOVI,TOMMEE TIPPEE,DR.BROWNS oraz butelki z dziurką.
W zestawie ma 2 łyżeczki-mniejszą i większa oraz miseczke.Mozna w nim także sterylizowac smoczki!

ZALETY:

wiele

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Podgrzewacze do butelek

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Podgrzewacze do butelek