• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,990 opinii
  • 161,672 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pojemnik na smoczki 2/927 (Canpol babies)

4.5/5 na 21 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Przeznaczony do przechowywania smoczka, zapobiegając jego zabrudzeniu lub zgubieniu. W wygodny, praktyczny i łatwy sposób przymocowuje się do wózeczka, łóżeczka lub fotelika samochodowego. Idealny podczas spacerów. Pojemniki oferowane są w kilku kolorach. Dbając o higienę swojego dziecka pamiętaj, aby utrzymywać pojemnik w czystości.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-19

Opinie (21)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-03-25

Nam się nie przydał

Dla mnie pojemnik okazał się zupełnie nieprzydatny .to jedna z tych rzeczy , które kupujemy bo wydaje się że trzeba mieć, jeden z kolejnych zbędnych zakupów dla dziecka. posiadam w domu chyba ze dwa takie pojemniki ,jeden kupiłam, drugi dostałam po dziecku z rodziny ,i z tego co wiem to również nie był używany . smoczki , które kupiłam dla dziecka posiadają juz takie specjalne nakładki plastikowe na smoczek , smoczek ma z dwóch boków otworki w plastikowej otoczce i w te otworki na taz zwany "klik" zakłada sie tą plastikową ochronkę. mam tych osłonek kilka w torbie przy wózku, kupuje się je zawsze ze smoczkami i w razie potrzeby po prostu zakładam na smoczek kiedy nie jest używany. nie mam potrzeby targania ze sobą jeszcze jednego pojemniczka. pojemniczki te służą moim dzieciom do zgoła innych rzeczy, ,sa na przykład świetnym miejscem do chowania przeróżnych ich "skarbów", tak że w zasadzie przydają się ale nie do tego do czego są wyprodukowane. polecam je jednak ,gdyż rzeczywiście mają bardzo dobry sposób zamykania, na pewno sam się nie otworzy.

ZALETY:

łatwo się zamyka leciutki zawsze może być pod ręką

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria do butelek i smoczków

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Akcesoria do butelek i smoczków