• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Smoczek anatomiczny kauczukowy lub silikonowy (Canpol babies)

4.5/5 na 9 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Pasuje do wszystkich standardowych butelek. Dziurkowany fabrycznie, doskonale odpowietrza się i nie zlepia w trakcie karmienia. Wykonany z wysokiej jakosci naturalnego kauczuku (lateksu) lub silikonu. Dostępny w 5 wielkościach przepływu. Dobierając smoczek pamietaj o wieku dziecka, jego apetycie oraz rodzaju podawanego pokarmu. Smoczek należy utrzymywać w czystości, jest przystosowany do wielokrotnej dezynfekcji.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (9)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-07-04

Bez zarzutów

Myślę, że smoczkowi nie można nic zarzucić. Synek pił przez niego zarózno mleko, wodę, jak i kaszki (smoczek z nacięciem krzyżykowym) i z niczym nie było problemów.
Smoczek nie śmierdzi gumą, jest miękki i odpowiednio wyprofilowany.
Synek zaczynał od smoczka nr 2 (medium), ale szybko przeszliśmy na nr 3 (fast), choc jest podobno od 12msca życia. My uzywamy go w zasadzie od 6. Może to kwestia tego, jak dziecko ssie. Dla mojego z 2 mleko za wolno leciało.
Nie ma różnicy w rozmiarze. Wszystkie wersje smoczków sa tak samo duże. Różnią się tylko otworem. Numery 1-3 są chyba typowe, 4 to smoczek do kaszek z nacięciem w krzyżyk. Synke daje radę pic przez niego zarówno gęste, jak i rzadsze kaszki, bez krztuszenia się.
Dla mnei bardzo ważne jest, że smoczek nie zapada się przy "odpowietrzniku", co miało miejsce przy smoczkach innej firmy.
Jedno, co mi nie pasowało, to fakt, że jeden ze smoczków w opakowaniu był jakby porysowany. Zauważyłam to już po tym, jak synek wypił mleko, więc nie wiem, czy smoczek już taki był, czy synek uszkodził go ząbkami. W każdym razie, i jedno i drugie nie powinno było mieć miejsca.

ZALETY:

miękki nie śmierdzi nie zasysa się, gdy dziecko mocno ssie

WADY:

brak, ALE jeden ze smoczków albo zostal przez synka nadgryziony podczas pierwszego picia, albo był juz uszkodzony "od nowości", co przeoczyłam.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Butelki dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Butelki dla niemowląt