• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Szczotka do mycia butelek i smoczków Balonik (Canpol babies)

3/5 na 7 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Specjalnie zaprojektowana szczotka do nierysującego czyszczenia butelek i smoczków przed ich dezynfekcją termiczną. Szczotka składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów tj. większej szczotki do mycia butelek oraz umieszczonej w końcówce z przyssawką szczoteczki do mycia smoczków. Aby skorzystać ze szczoteczki do mycia smoczków przekręć gumową końcówkę z przyssawką w lewo i wysuń szczoteczkę. Praktyczna przyssawka umożliwia stabilne ustawienie szczotki na każdym podłożu.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-18

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-15

a ja ją bardzo lubię ;-)

Zakupiłam tą szczotkę z tego powodu że była tania ;-) po obejrzeniu jej w domu okazało się iż można nią czyścic też smoczki ponieważ ma osobną końcówkę. Powiem tak; u nas się sprawdziła jak najbardziej i już drugi rok stoi sobie dumnie na boku zlewozmywaka . Lubię ją za to właśnie że stoi i woda z niej ścieka - może sobie wyschnąć ,myślę że to bardzo ważne co więcej przyssawkę ma porządną i się nie przewraca ani nie odczepia można zdjąć jedną szczotkę (dużą) i zręcznie postawić z powrotem. Używam jej teraz do mycia innych rzeczy i coś czuję że jeszcze długo będę jej używać .

ZALETY:

Tania Stoi stabilnie Woda z niej ścieka

WADY:

nie ma dla mnie wad ;-)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria do butelek i smoczków

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Akcesoria do butelek i smoczków