• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Szczotka do włosów, 13/102 , 13/103 lub 2/424 , 2/425 (Canpol babies)

4.5/5 na 33 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Kolorowa, wykonana z naturalnego włosia koziego, przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci. Delikatnie masuje główkę dziecka, nie elektryzując włosów. Dostępna w wersji z włosia miękkiego (2/424) i twardszego (2/425) w zestawie z atrakcyjnym grzebieniem.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-19

Opinie (33)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-05-09

Ogółem bardzo dobry zestawik

Posiadam taki zestaw w kolorze żółtym i jestem z niego zadowolona.Bardzo szybko po kupnie innego zestawu do czesania połamała mi się szczoteczka do włosów i wysłałam męża do sklepu po jakiś zestaw do pielęgnacji włosków.Kupił ten zestaw Canpol sugerując się naturalnym włosiem szczoteczki.No i dokonał dobrego wyboru, jak się potem okazało.Szczoteczka jest wykonana bardzo estetycznie z naturalnego gęstego włosia.Po kilku miesiącach używnia zauważyłam,że troszkę włosia "wychodzi" ze szczoteczki.Pomimo tego mankamentu, szczoteczka jest nadal w użyciu.Po uczesaniu włosków dziecka, włoski są mięciutkie i dobrze się wygładzają.Szczoteczka nadaje się zwłaszcza dla niemowląt,gdyż jest bardzo delikatna,można masować nie tylko główkę,ale też włoski malucha.Szczoteczkę można łatwo umyć w wodzie z mydłem i nic się z nią nie dzieje.Jest bardzo bezpieczna dla dziecka,gdyż ma wszystkie powierzchnie zaokrąglone i dziecko się nią nie skaleczy.Do tego jest wykonana z dość grubego plastiku,który łatwo się nie złamie przy ewentualnym upadku.Grzebyk ma dość szeroko rozstawione zęby,dlatego łatwo rozczesać nawet skołtunione włoski.Zęby grzebyka są zakończone kuleczkami,po to,by nie drapać delikatnej skóry głowy dziecka.Na końcu grzebyka jest miś,co sprawia,że dziecko lubi się nim bawić.Grzebyk jest również bardzo bezpieczny dla dziecka,obie końcówki grzebyka są zaokrąglone.Grzebień jest wykonany z grubego plastiku i nie można go łatwo wyginać,dzięki temu czesanie dziecka jest przyjemnością.Ogólnie mam bardzo pozytywne wrażenia co do tego zestawu.

ZALETY:

-dobrze rozczesują włoski dziecka, -grzebień i szczoteczka bezpieczne dla dziecka, -wykonane z dobrej jakości plastiku,trwałego i ładnego w wyglądzie (plastik się błyszczy), -przyzwoita cena, -trwałe,nic nie odpada,nic się nie kruszy, -odporne na upadki, -szczotka zawiera bardzo delikatne włosie.

WADY:

-włosie ze szczoteczki trochę wychodzi.

Filtruj:
Sortuj: