• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sztućce dla dzieci (Canpol babies)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Zestaw kolorowych, wyprofilowanych sztućców dla dzieci przeznaczonych do nauki samodzielnego jedzenia. Zestaw zawiera: łyżeczkę, widelec i nóż. Zaokrąglone kształty sztućców nie podrażniają delikatnych dziąseł małego dziecka. Sztućce wykonane są z niepękającego, trwałego tworzywa. Dostępne w kilku kolorach.

Cena:

  • 1.00 szt 8.00 zł
2007-09-19

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-02-03

W tym szaleństwie jest metoda :)

Ten zestaw sztućców dostałam w prezencie od teściowej, która ogólnie się na dzieciach nie zna i kupuje co tam jej się pod rękę nawinie :) Bo chyba nikt kto tak "praktycznie" na wybór łyżeczek i widelców patrzy nie kupiłby sztućców o tak dziwacznym kształcie jak te :) Dałam je córce do zabawy, żeby karmiła nimi lalkę, bo sądziłam że się nie nadają ;)

Aż raz, podczas mojej nieobecności, mąż (który też się na niczym nie zna i karmi tym co mu się pod rękę nawinie) dał dziecku deser owocowy łyżeczką z tego zestawu. I tak zaczęła się jej kariera :D

Okazało się że ten dziwny kształt łyżeczki umożliwia wyjątkowo skuteczne pakowanie do buzi dziecka wszelkich papek. Nie wiem za bardzo w czym tkwi tajemnica skuteczności tej łyżeczki, ale porcje znikają z talerzyka wyjątkowo szybko :) Dziecko też chętnie otwiera buzię.

Szczerze mówiąc nie korzystałam nigdy z widelca z zestawu (a plastikowe noże to najwyżej do masła - też nie miałam okazji testować), ale już dla samej łyżeczki opłacałoby się ten zestaw kupić ;) Do papek (kaszek, owoców) jest superaśna :)

Dodam tylko, że na oko tworzywo jest dobrej jakości, chociaż trochę matowieje od szorowania. No i że łyżeczka (zgodnie z napisem na opakowaniu) jest rzeczywiście dla dzieci powyżej roku. Jest dość duża i toporna, dla roczniaka żaden problem, ale przy mniejszym dziubku byłoby kłopotliwe.
OCENIAM TYLKO ŁYŻECZKĘ - z racji że noża i widelca nie używamy.

ZALETY:

Bardzo skuteczna przy karmieniu papkami (kaszki, owoce), Dziwaczny kształt łyżeczki po prostu świetnie sprawdza się przy karmieniu.

WADY:

Tworzywo matowieje po kilku użyciach.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci