• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Talerz podgrzewany wodą. 13/105 (Canpol babies)

4/5 na 3 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Talerz podgrzewany gorącą wodą przeznaczony jest dla dzieci pow. 9 miesiąca. Gorąca woda utrzymuje odpowiednią temperaturę pokarmu, spowalniając jego stygnięcie. Krążek antypoślizgowy utrudnia przesuwanie talerza. Ze względów bezpieczeństwa nie należy napełniać talerza wrzącą wodą. Śrubowe zamknięcie zabezpiecza otwór wlewu wody. Dostępny w kilku kolorach. Talerz w kolorze białym kosztuje ok od 22 zł do ok 38 zł w zależności od sklepu.

Cena:

  • 1.00 szt 18.00 zł
2007-09-19

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-03-15

Odradzam.

Mi pomysł talerza wypełnionego ciepłą wodą wydawał się bardzo sensowny dlatego zdecydowałam sie na zakup tego produktu, niestety u nas kompletnie się nie sprawdził.

Po pierwsze córke najbardziej w talerzu interesowała antypoślizgowa podkladka w związku z tym pierwszy talerz który kupiliśmy bardzo szybko zaliczył kafelki i spotkania tego nie przetrwał, ale w związku z tym, że długo go nie mieliśmy i nie zdążyłam się jeszcze zniechęcić kupiłam drugi.

Talerz jest stosunkowo duży w związku z tym jedzenie rozłożone na dużej powierzchni nawet podgrzewane ciepłą wodą i tak szybko stygnie,wody nie należy wlewać bardzo gorącej, aby zapobiec ewentualnym poparzeniom w związku z tmi dwoma sprawami tak naprawdę talerz nie spełnia swojej funkcji podgrzewania.

Wzornictwo nie jest zbyt atrakcyjne.
Postacie niespecjalnie ładne. Kolory blade. Do tego jeszcze wykonany z budzącego kontrowersje tworzywa sztucznego.

Wysoka cena też nie stanowi atutu produktu.

Wymieniliśmy na porcelanową miseczke Kubusiem Puchatkiem i jesteśmy już od ponad roku bardzo z niej zaodwoleni :)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Sztućce dla dzieci, naczynia dla dzieci