• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,968 opinii
  • 161,636 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Uniwersalne termoopakowanie pojedyncze, 9/225 (Canpol babies)

2.5/5 na 14 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis:

Najlepszy sposób przechowywania schłodzonej mieszanki mlecznej lub przegotowanej gorącej wody w trakcie wyjazdu z dzieckiem lub codziennego spaceru. Odpowiednie do większości butelek dla niemowląt, w tym butelek szerokich. Wyposażone w uchwyt zapewniający wygodne noszenie termoopakowania. Dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-09-19

Opinie (14)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-03-22

na krótkie spacery przydatny

używam takie samo,ale wielka rewelacja to nie jest.co jakiś czas trzeba je po prostu wymienić,bo się zużywa-wkład w środku się niszczy od ciągłego wyjmowanie i wkładania butelki.kiedyś wylało mi się do środka mleko i po dłuższym spacerze nawet po umyciu nadal brzydko pachniało-do wyrzucenia było.kolejne już termoopakowanie podarło się przy uchwycie-uchwyt się urwał,a w jego miejscu zostały dziury.produkt przydatny,ale raczej na krótkie spacery,bo długo to temperatury nie utrzymuje.trzeba też dokładnie zmierzyć butelkę przed zakupem,bo nie każda wejdzie.

ZALETY:

tanie,na krótkie spacery

WADY:

szybko się niszczy,dość krótka trzyma temperaturę,nie każda butelka się zmieści

Filtruj:
Sortuj: