• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,968 opinii
  • 161,636 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wkładki laktacyjne PREMIUM (Canpol babies)

3/5 na 6 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Jednorazowe wkładki laktacyjne PREMIUM przeznaczone są do użytku w okresie laktacji. Miękka, wewnętrzna warstwa wkładki nie podrażnia piersi i pomaga utrzymać ją suchą. Superchłonne środkowe warstwy zatrzymują wyciekający pokarm zapewniając poczucie komfortu. Zewnętrzna warstwa z paskiem samoprzylepnym pomaga utrzymać wkładki we właściwym miejscu. Wkładki laktacyjne PREMIUM mają wyprofilowany kształt i delikatnie wykończone brzegi dzięki czemu dopasowują się do piersi, są wygodne i dyskretne. Wkładki przepuszczają powietrze, dzięki czemu łagodzą i pomagają uniknąć bólu brodawek; zapobiegają również zabrudzeniu ubrania. Każda wkładka zapakowana jest oddzielnie co zapewnia odpowiedni poziom higieny i wygodę zarówno w domu jak i poza nim. 

Cena:

  • 24.00 szt 0.00 zł
2007-09-17

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Mam_Aga
2014-05-19

Nie polecam

Bardzo mocno średnie wkładki w porównaniu z innymi w porównywalnej cenie. Do zakupu skusiła mnie promocja ( o zgrozo postanowiłam kupić aż dwa opakowania). Już po pierwszym użyciu miałam ochotę wyrzucić je do kosza. Małe przez co lubią przeciekać, rolują się i co było dla mnie najgorsze klej zastosowany do mocowania do bielizny tak mocno przylegał do materiału że oderwanie wkładki w całości było wręcz niemożliwe! Dodatkowo nie wiem czy sama bawełna, czy brzegi wkładek w moim przypadku "gryzły". Odradzam.

ZALETY:

Cena

WADY:

Zbyt małe Zastosowany klej nie chce odklejać się od bielizny Rolują się Podrażniają skórę

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wkładki laktacyjne i osłonki na piersi

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wkładki laktacyjne i osłonki na piersi