• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Zabawki piszczące Kaczuszki 2/992 (Canpol babies)

3/5 na 9 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Seria zabawek przeznaczona do zabawy podczas kąpieli. Wykonane z bezpiecznych materiałów, sympatyczne kaczuszki z gustownymi nakryciami głowy zachęcą dziecko do wesołej zabawy i urozmaicą codzienną pielęgnację. Różnorodne kształty i intensywne kolory nie tylko cieszą, ale również stymulują rozwój psycho - motoryczny małego dziecka.

Cena:

  • 1.00 szt 7.00 zł
2007-09-19

Opinie (9)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-09-01

Kiepściutka...

Uwielbiam kaczuszki (i wszystkie inne klasyczne zabawki), u nas również kaczuszka jest nieodłącznym i jedynym towarzyszem kąpieli. Ale litości - nie ta z Canpola!
Kaczuszka ma dziurę w brzuchu. Leje się do niej woda. Wodę potem ciężko wylać do końca - w rezultacie psuje się w środku.
Ponadto kaczka nie pływa, lecz wywraca się (mamy tą z kapelusikiem). A jak się do niej wleje woda to w ogóle pływa łbem do dołu. Do kitu.
Co do jakości materiału i trwałości nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ale po co komu kaczka która pływa brzuchem do góry jak śnięta ryba i w której gnije woda z poprzedniej kąpieli?
Za taką cenę można przy dobrych wiatrach kupić świetną, pływającą jak trzeba, bezdziurkową a w dodatku z czujnikiem temperatury kaczuchę Sassy.

ZALETY:

Dobre materiały

WADY:

Źle zaprojektowana - wywraca się, Pływa do góry brzuchem jak śnięta ryba, Wlewa się do środka woda, którą ciężko wylać do końca i w rezultacie psuje się w środku.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki do kąpieli dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty