Bio-Oil, Olejek do pielęgnacji skóry, 200 ml (Cederroth)

4/5 na 3 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Bio-Oil to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry w przypadku rozstępów, blizn, nierównomiernego kolorytu skóry, skóry starzejącej się i skóry odwodnionej.

Korzyści, jakie daje skórze:


pomaga poprawić wygląd nowych i istniejących blizn
zmniejsza możliwości wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, w okresach szybkiego wzrostu u nastolatków, a także w przypadku wahań wagi, omaga również poprawić wygląd już istniejących rozstępów
poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym nasłonecznieniem
pomaga wygładzić i wyrównać koloryt skóry z oznakami starzenia się i ze zmarszczkami, zarówno na twarzy jak i na ciele
pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry, która została osłabiona w wyniku działania niekorzystnych czynników atmosferycznych, wody z dużą ilością składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewaniaBio-Oil należy stosować w miejscach dotkniętych problemem, dwa razy dziennie przez minimum trzy miesiące. Należy pamiętać, iż blizny są trwałym uszkodzeniem skóry. Preparat nie usunie ich, ale poprawi wygląd i zmniejszy ich widoczność. Wyniki będą różne u poszczególnych osób. Indywidualne rezultaty mogą się różnić. Podczas ciąży, od początku drugiego trymestru ciąży, stosować Bio-Oil na miejsca podatne na powstawanie rozstępów.

Receptura Bio-Oil to połączenie ekstraktów roślinnych (lawendy, rumianku, rozmarynu i nagietka) i witaminy E zawieszonych w bazie olejku. Preparat zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil™, który zmienia konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty. Równocześnie zapewnia łatwiejszą absorpcję składników odżywczych zawartych wyciągach roślinnych oraz witamin.

Olejek Bio-Oil dostępny jest w opakowaniach o różnej pojemności: 
60 ml – cena: ok. 36,99 zł
125 ml – cena ok 64,99 zł
200 ml – cena ok. 84,99 zł

  • Cena:
  • 200.00 ml 84.99 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2015-07-15

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj: