• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Antybakteryjne wkładki laktacyjne (Chicco)

4.5/5 na 15 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Wkładki zapewniające maksymalne bezpieczeństwo podczas delikatnego okresu karmienia piersią. Podczas karmienia piersią, a zwłaszcza w jego najbardziej delikatnej wstępnej fazie, wymagana jest szczególna ochrona i higiena, gdyż podrażnienia czy popękania skóry na biuście mogą utrudniać karmienie lub sprawiać ból. Antybakteryjne wkładki laktacyjne zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas okresu karmienia piersią. Specjalna powłoka antybakteryjna zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii wewnątrz miseczki, zapewniając właściwą ochronę biustu. Superchłonne mikroperełki doskonale absorbują nadmiar sączącego się mleka, zapobiegając zabrudzeniom i utrzymując suchą skórę. Zewnętrzna powłoka wykonana z przewiewnego materiału umożliwia oddychanie skóry na biuście i sutkom, zapobiegając tym samym podrażnieniom. Wkładki są bardzo cienkie, przez co niewidoczne pod ubraniem. Anatomiczny kształt i specjalne plastry mocujące sprawiają, że znakomicie przylegają do piersi i nie przesuwają się. Dla większej higieny pakowane są w osobne torebki. ANTYBAKTERYJNY MATERIAŁ     * Pozwala uniknąć rozwoju bakterii na skórze biustu, zapobiegając podrażnieniom i popękaniu skóry.     * Utrzymuje biust w doskonałych warunkach higienicznych, co pomaga gojeniu się.     * Antybakteryjna molekuła lecznicza nie jest przenoszona na skórę piersi i dlatego nie wchodzi w kontakt z buzią dziecka. MAKSYMALNE ODDYCHANIE Podwójna warstwa zewnętrzna wykonana z przewiewnego materiału pozwala oddychać sutkom i skórze i zapobiega podrażnieniom ZDOLNOŚĆ ABSORPCJI Superchłonne mikroperełki doskonale pochłaniają nadmiar sączącego się mleka i zapobiegają zabrudzeniom. TESTOWANE W KLINIKACH NEONATOLOGICZNYCH Testy kliniczne przeprowadzone przez Klinikę Mangiagalli w Mediolanie pokazały, że używanie Antybakteryjnych wkładek laktacyjnych pozwala uniknąć podrażnień, popękania skóry na biuście i zapalenia sutka.

Cena:

  • 30.00 szt 0.00 zł
2007-06-11

Opinie (15)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-06-20

najlepsze z istniejących na Polskim rynku

W swoim życiu karmiłam łącznie 4 lata 11 miesięcy i 5 dni i wypróbowałam chyba wszystkie możliwie dostępne wkładki laktacyjne zarówno jednorazowe jak i wielorazowe. I te oto chicco są najlepszymi z jakimi się zetknęłam. Po pierwsze są cieniutkie co przy dużym biuście jest bardzo ważne. Ni dość że piersi karmiącej są "wielkie" to plus poducha z wkładki może wpędzić w kompleksy. Druga sprawa idealnie chłoną. Mają wkład żelowy powłoczkę antybakteryjną. Jako jedyne na rynku pakowane są pojedynczo w woreczki co ułatwia używanie i zabieranie np. do torebki. Wystarczy wrzucić kilka sztuk a nie ciągnąc całego pudełka. Składane są na pół co sprawia że zajmują jeszcze mniej miejsca.

ZALETY:

powłoczka antybakteryjna wkład żelowy pakowane pojedynczo

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wkładki laktacyjne i osłonki na piersi

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wkładki laktacyjne i osłonki na piersi