• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,695 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Butelka do karmienia (zakrzywiona) (Chicco)

4.5/5 na 2 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Lekka, plastikowa butelka o pojemności 250 ml. Zakrzywienie butelki pod kątem 30 stopni pozwala prawidłowo ułożyć dziecko podczas karmienia. Butelka przeznaczona dla niemowląt od pierwszych tygodni życia. Zakrzywienie butelki pod kątem 30 stopni pozwala ułożyć dziecko podczas karmienia w pozycji najbardziej zbliżonej do pozycji przyjmowanej przy karmieniu piersią i najlepszej dla prawidłowego przebiegu procesu trawienia. System zaworów znajdujący się w smoczku i w dnie butelki umożliwia prawidłowy przepływ pokarmu- smoczek szybciej napełnia się mlekiem, a dzięki temu do buzi dziecka nie dostaje się powietrze, co zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki, czkawki czy wymiotów po karmieniu. Okręcane dno ułatwia dokładne umycie butelki. Butelka wyposażona jest w kauczukowy smoczek w rozmiarze S z jednym otworem o normalnym przepływie- idealny do podawania mleka i płynów.

Cena:

  • 1.00 szt 33.00 zł
Marka:Chicco
Kategoria:Butelki dla niemowląt
2007-06-11

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

magda
2011-08-08

Najlepsza butelka do karmienia na rynku, niestety nie każdy o tym wie...

po przetestowaniu szeregu znanych i polecanych butelek do karmienia dotarlam do tej i to byl strzal w 10!! Nie przecieka jak inne ,nie zasysa sie smoczek do srodka,łatwo sie ja czysci.Córka chetnie z niej pije a ja nie musze jej co chwila przechylac ;) Zdecydowanie zostaje przy tej butli na stałe.Produkt wart swojej ceny.

ZALETY:

łatwośc czyszczenia wygląd szczelna nie trzeba przechylac podczas karmienia

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Butelki dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Butelki dla niemowląt