• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,990 opinii
  • 161,672 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotel samochodowy Auto-Fix Lux (Chicco)

2.5/5 na 3 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis:

Fotelik wyposażono w miękkie ochraniacze na pasy oraz praktyczny schowek pozwalający zabrać niezbędne podczas podróży akcesoria lub ulubioną przytulankę. Auto-Fix Lux sprzedawany jest w komplecie z materacykiem redukcyjnym dla najmłodszych dzieci. System Clik-Clak umożliwia zamontowanie fotela na podwoziach wózków spacerowych Chicco. Tapicerkę fotela można zdjąć i uprać. Fotelik posiada bazę ułatwiającą szybkie mocowanie fotela w samochodzie. Bazę montuje się na stałe przy pomocy samochodowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik można montować również bezpośrednio na siedzeniu samochodu bez użycia bazy.  

Cena:

  • 6.30 kg 629.00 zł
2007-06-13

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

mala
2009-10-01

wygodny fotelik ale nie dla niemowlaka

PLUSEM JEST BAZA - FOTELIK ŁATWO ZAMONTOWAĆ. JEDNAK CO JEST ZALETA JEST TEŻ MINUSEM BO W AUTACH 3 DRZWIOWYCH CIĘŻKO ZAMONTOWAĆ FOTELIK NA TYLNYM SIEDZENIU I DZIECKO MUSI JEŹDZIĆ Z PRZODU. TO NATOMIAST PRZYSPARZA KOLEJNY PROBLEM BUDKA FOTELIKA ZASŁANIA LUSTERKO. JEST TEŻ ŹLE WYPROFILOWANY BO NIEMOWLAK NA WKŁADCE REDUKCYJNEJ LEŻY PRAWIE PIONOWO PO WPIĘCIU FOTELIKA W BAZĘ. FOTELIK REKLAMOWANY JEST TEŻ JAKO WYGODNE NOSIDEŁKO. TAK ALE POD WARUNKIEM ŻE DZIECKO JEST LEKKIE BO SAM FOTELI WAŻY PONAD 3 KG PLUS 3, 5 KG DZIECKA I MATKA PO PORODZIE NIE UDŹWIGNIE. MAM NADZIEJE ŻE JEST BEZPIECZNY W TRAKCIE KOLIZJI BO TO JEDYNIE ZREKOMPENSUJE WADY.

ZALETY:

Wykonanie estetyczne i łatwy w montażu

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Foteliki samochodowe od 0 do 13kg

Producenci polecają

Top produkty