• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,695 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Krzesełko Happy Snack (Chicco)

4.5/5 na 7 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Nowoczesne, praktyczne a zarazem bardzo wygodne krzesło do karmienia. Przeznaczone dla dzieci od 6. miesiąca do 3. roku życia. Szerokie siedzisko, wyłożone miękką tapicerką oraz oparcie z możliwością trzystopniowej regulacji zapewniają wygodę podczas posiłków, zabawy i snu. Duży kosz na drobiazgi pozwala mieć zawsze pod ręką zabawki i drobiazgi, które zaciekawią i uspokoją marudzącego malca. Podparcie stóp i pięciopunktowe pasy chronią dziecko przed zsunięciem się z krzesła. Jest bardzo lekkie, składa się szybko, a po złożeniu zajmuje mało miejsca i stoi samodzielnie.   Wymiary:   krzesełko złożone: wys. 92 cm x szer. 32 cm krzesełko rozłożone: wys. 100 c, gł. 82 cm, szer. 57 cm

Cena:

  • 5.90 kg 249.00 zł
2007-07-02

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

palkafarm
2010-04-06

wygodne i lekkie krzesełko dla półrocznego szkraba

Bardzo zgrabne i przede wszystkim lekkie krzesełko. Idealne do małego mieszkanka gdzie nie można sobie pozwolić na stale rozłożony "tron" dl dziecka.Po złożeniu stawiam je za drzwiami w kuchni i nie przeszkadza, expresowo się rozkłada i składa. Tapicerka bardzo przyjemna w dotyku w atrakcyjnych kolorach. Duża taca, szybka do zdemontowania. Bardzo przydatny duzy po siedziskiem kosz na rózne gadżety typu śliniaki,chusteczki, zabawki. Krzesełko posiada także z tyłu kólka z hamulcem,co pozwala na łatwe przemieszczanie. Dla dzieci od 6 miesiąca (mozliwosc odchylenia do pozycji półlezacej).

ZALETY:

lekkie, małe gabaryty po złożeniu, bezpieczne zapinanie,łatwe w obsłudze

WADY:

brak możliwości regulacji wysokości siedziska

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki