• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,968 opinii
  • 161,636 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Leżak Relax & Play (Chicco)

4/5 na 2 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Leżak przeznaczony dla dzieci od 0 do 6. miesiąca życia. Siedzisko leżaka zostało obszyte miękkim materiałem. W komplecie znajduje się materacyk redukcyjny idealny dla najmłodszych dzieci. Anatomicznie wyprofilowane oparcie z płynną regulacją położenia pozwala dziecku przyjąć wygodną pozycję. Wygodne uchwyty ułatwiają przenoszenie leżaczka. Zatrzaskowe pasy chronią malca przed wypadnięciem. Leżak Relax & Play został dodatkowo wyposażony w pałąk, na którym zawieszone są małe zabawki.

Cena:

  • 1.00 szt 279.00 zł
2007-06-14

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-16

nie polecam, są fajniejsze za tą cenę!

Lwżaczek w różnych wersjach kolorystycznych, mozna wybrać, dobrze wykonany, jakościowo wysokiej klasy materiały, wkładka redukcyjna dla niemowlaczkó, regulacja oparcia i podnóżka, szelki do przenoszenia w inne miejsce, pałąk z zabawkami. Jak dla mnnie dużą wadą jest to że jak ściągnie się ten pałąk to potem bardzo trudno go założyć bo materiał z leżaczka zjeżdża w dół na rurkę gdzie ma być ten pałąk przypięty. Ciężko ten materiał podwinąć do góry i jednocześnie montować pałąk. No i jak za tą cenę któraś z zabawek mogłaby mieć jaką melodię. Drugi raz bym go na pewno nie kupiła i wybrała inny.

ZALETY:

ładny wizualnie, reegulacja oparcia i podnóżka

WADY:

po zdjęciu pałąka z zabawkami bardzo ciężko go potem założyć

Filtruj:
Sortuj: