• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Nosidełko Go (Chicco)

3.5/5 na 2 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Przy przenoszeniu dziecka przodem do mamy specjalne usztywnienie podtrzymuje główkę dziecka chroniąc jego delikatny kręgosłup. Gdy dziecko jest przenoszone tyłem do rodzica usztywnienie można wyjąć. Po bokach nosidełka wszystko siateczkę zapewniającą wentylację i zapobiegająca przepacaniu się malca. Obszyte miękkim materiałem szelki posiadają regulację długości. Nosidełko wyposażono dodatkowo w śliniaczek mocowany za pomocą rzepów. Wymiary nosidełka: wys. 40 cm szer. 30 cm gł. 15 cm Nosidełko przeznaczone do przenoszenia dzieci w wieku od 1. do 9. miesiąca życia, przodem lub tyłem do rodzica.  

Cena:

  • 1.00 szt 139.00 zł
2007-06-13

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Martyna
2013-06-17

Śmiało w drogę!

Bardzo przyjazne nosidełko. Dostaliśmy je od dziadków i jest to jedna z rzeczy, które naprawdę lubimy! Nosidełko nadaje się dla maluszka już od początków jego życia, ponieważ bezpiecznie podtrzymuje główkę i chroni kręgosłup specjalnym, delikatnym usztywnieniem. Usztywnienie bez problemu możemy usunąć, jeśli chcemy transportować dziecko plecami do nas, a buzią do świata. Wspólne wędrówki udane są także podczas upałów, ponieważ nosidełko wykonane zostało z materiałów oddychających, a boki przesłonięto siateczką, która nie odcina dostępu powietrza. Całość dopełniają szelki, które naprawdę łatwo regulować i dopasować do wielkości malucha. Daję plusa za śliniaczek na rzepach. Łatwo go odpiąć i uprać, a podczas wycieczek w plener udogodnienie takie bywa nieocenione. Pozytywnie!

ZALETY:

- solidne wykonanie - dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo - prosta regulacja szelek - przypinany śliniaczek - usuwane usztywnienie pod kręgosłup - oddychający materiał

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusty do noszenia dziecka

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusty do noszenia dziecka