• Dodano 48,993 produktów
  • Napisano 187,047 opinii
  • 161,754 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Spacerówka Enjoy / Enjoy Evolution (Chicco)

4.5/5 na 17 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria: daszek osłaniający dziecko przed słońcem, deszczem czy śniegiem, okrycie na nóżki, okrycie przeciwdeszczowe, kosz na zakupy i torba dobrana kolorystycznie do tapicerki wózka. Gondola wyposażona jest w Comfort System pozwalający na regulację wysokości wewnętrznego podgłówka oraz w uchwyty do przenoszenia. Dzięki zestawowi służącemu do montowania gondoli na tylnym siedzeniu samochodu można w niej bezpiecznie przewozić najmłodsze dzieci w pozycji leżącej. (Pasy do mocowania gondoli nie znajdują się w komplecie). Zestaw składa się z wózka spacerowego, gondoli i fotelika samochodowego Synthesis dla dzieci do 13 kg wagi. Dzięki praktycznemu systemowi Clik Clak, pozwalającemu na łatwe montowanie gondoli i fotelika samochodowego na podwoziu wózka spacerowego, zestaw oferuje unikalny system przewozu dzieci od 0 do 3 lat. Wózek posiada zespolony hamulec blokujący oba tylnie koła. Spacerówkę osłania duża dwuczęściowa budka z foliowymi okienkami. Oparcie ma czteropozycyjną regulację, a podnóżek dwupozycyjną. Rączki wózka można ustawić w jednej z 8 pozycji. Mechanizm składania i rozkładania pracuje lekko, łatwo uruchomić go jedną ręką. W zestawie znajduje się: okrycie na nóżki, folia przeciwdeszczowa, kosz na zakupy, praktyczna i pojemna torba podręczna.  Wymiary wózka: wys. 105 cm szer. 51,5 cm dł. 91,5 cm po złożeniu: 35,5x109 cm wysokość oparcia siedziska w najwyższym punkcie: ok 47 cm, w niższych ok 45 cm waga 7,5 kg  Wymiary gondoli: wys. 65 cm szer. 46 cm dł. 82 cm waga 4,3 kg  Wymiary fotelika: wys. 56 cm szer. 45 cm dł. 67 cm waga 3,2 kg Dostępny w 4 wersjach kolorystycznych. Przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni życia do 3 lat.   

Cena:

  • 11.80 kg 1299.00 zł
Marka:Chicco
Kategoria:Spacerówki
2007-07-05

Opinie (17)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

heksa
2011-01-12

jak dla mnie doświadczonej mamy idealny wózek

Wózek Chicco Enjoy zakupiłam używany dla swojego trzeciego dziecka, w wersji 3w1 z gondolką i fotelikiem. Przy dwójce starszych dzieci przetestowałam wiele wózków, dużych i masakrycznie ciężkich, oraz tych delikatnych, lekkich ale szybko rozlatujących się...

Teraz dopiero wiem, że jednak jest wózeczek, który spełnia wiekszość moich "wózkowych" wymagań, nie jest ciężki i ma wszystko to, co powienin mieć wózek... A przede wszystkim jest tak przemyślany, że wystarczy spokojnie rownież dla dziecka 3-letniego i nie ma potrzeby ponoszenia wydatku na zakup spacerówki gdy dziecko wyrośnie z wózka głębokiego, ponieważ chicco enjoy ma bardzo wygodne, duże i szerokie jak na parasolkę siedzisko. Moj 3,5-letni syn swobodnie w wózku siedzi - juz nim oczywiście nie jeżdzi ale czasem z sentymentu wpakuje się do spacerówki :) i nie ma jej absolutnie za małej.

Wózek jest wykonany z bardzo dobrych gatunkowo materiałów i świetną sprawą jest to, że wszystko, łącznie z materialem z budki, można zdjąć w bardzo łatwy i szybki sposób do prania, co dla mnie jest bardzo ważne.

Filtruj:
Sortuj: