• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Środek Dezynfekujący Do Prania (Chicco)

5/5 na 2 recenzji
5,0
50% kupi ponownie

Opis:

Potwierdzone działanie dezynfekujące i bakteriobójcze z działaniem aktywnego tlenu: dokładnie dezynfekuje, skuteczny przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i pleśni; delikatny dla tkanin i kolorów, usuwa plamy i wybiela, aktywny już w 30 C. Przetestowany hypoalergicznie i mikrobiologicznie. Zwykłe środki nie są wystarczające, aby w całości wyczyścić i zdezynfekować odzież, zwłaszcza w niskich temperaturach. Środek Dezynfekujący do Prania Chicco, dzięki zawartości wysoce skoncentrowanych aktywnych składników, jest silnym środkiem bakteriobójczym, który zapewnia nie tylko czyste pranie, ale także dezynfekcję już w 30°C, dla zdrowego kontaktu ze skórą dziecka.

Cena:

  • 500.00 g 17.00 zł
2007-08-03

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Bejbuszka
2013-10-30

polecam dla alergików małych i dużych

mam alergika w domu niestety, więc te tabletki są niezastąpione, szczególnie, że u nas dochodzi do alergii skórnych, a raczej dochodziło, dodaję do prania i po sprawie, polecam wszystkim, którzy mają taki sam problem

ZALETY:

skuteczność zapach działanie

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Płyny i środki do dezynfekcji

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Płyny i środki do dezynfekcji