• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Suszarka do butelek (Chicco)

4/5 na 3 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Suszarka do butelek jest idealnym rozwiązaniem do suszenia butelek i akcesoriów dziecka po umyciu. Kompaktowa i funkcjonalna, łatwo ją w szybki sposób złożyć wkładając ramiona w odpowiednie dziurki i delikatnie naciskając. Należy wylać wszelką nadmierną wodę pozostałą w butelkach do zlewu a następnie umieścić butelki na ramionach. Kiedy butelki są suche, wodę gromadzącą się w suszarce można łatwo wylać, podnosząc górną część podstawy. Może pomieścić do 8 butelek oraz innych akcesoriów.

Cena:

  • 1.00 szt 32.00 zł
2007-06-11

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-10

to trzeba mieć !!!!

bardzo, bardzo polecam!!!!! dzięki niemu mam wreszcie porządek z butelkam :) mimo tego, że jest trochę drogi warto go mieć. można na nim suszyć nie tylko butelki chicco. Ja używam go butelek aventu, canpolu i lovi. Wcześniej trzymałam butelki i smoczki w pudełku, jednak to nie zdawało według mnie odpowiedniej roli, bo wszystko musiało być już suche. Bardzo polecam. Jest łatwy do utrzymania w czystości. Te dłuższa pałeczki są bardzo trwałe. Zajmuje mało miejsca, jest bardzo poręczny.

ZALETY:

ułatwia przechowywanie butelek i smoczków, łatwy do utrzymania w czystości, jest trwały i bardzo poręczny

WADY:

trochę za wysoka cena, ale warto kupić

Filtruj:
Sortuj: